Príznaky krízy stredného veku

Na webe je možné nájsť asi 150 príznakov, podľa ktorých sa, vraj, dá bezpečne identifikovať, že sa človek konečne dočkal krízy stredného veku (alias KSV), a v pokoji si teda môže začať užívať, čo mu matka príroda a okolnosti nadelili.

Podľa mnohých sú však mnohí tak zaneprázdnení, že už ozaj nemajú kedy zaoberať sa nejakou krízou a už tobôž patrične si ju užiť. Vari majú byť títo, mimoriadne pracovití, ukrátení o krásy tohto vývojového obdobia len pre nedostatok času? Vari majú skončiť v osemdesiatke nešťastní, že k nim život nebol milostivý, a smutne dumať, prečo práve im sa KSV vyhla? Ešte to tak! 

A preto, v záujme vašej budúcej spokojnosti, že ste nič nepremeškali, a mojej intenzívnej potreby pomudrovať na túto tému, pozriem sa celkom zblízka jednotlivým symptómom na zúbok, pretestujem ich na sebe a následne samozrejme stručne poinformujem o výsledku. Tí najviac bizi si v prípade záujmu vyberú zo dva, zo tri a zaradia si ich do to do. Aké ľahké.

Tým, čo už v kríze stredného veku sú, ponechám priestor vyjadriť sa, ako im to ide, prípadne sa aspoň uchechtávať z tých, čo zatiaľ celkom netušia, do čoho idú.

No a pre tých, ktorí si tým už prešli, pripravíme v spolupráci s oddelením internej komunikácie diplom.

A samozrejme, pre všetkých 35+, ktorí si myslia, že sa ich KSV netýka, bude k dispozícii bezplatná konzultácia s našou firemnou psychologičkou.